Söyleyemedim – Eylem Aktaş – Hercai 4. Bölüm indir

Hercai Dizi Müziki – Söyleyemedim Eylem Aktaş indir

Video

Mp3 Bilgi
Dosya adı: Eylem-Aktas-Hercai-4-Bolum.mp3
Dosya türü: audio/mpeg
Yüklenme tarihi: 8 Nisan 2019
Dosya boyutu: 5 MB
Süre: 5:16 / 5 dakika, 16 saniye
Bitrate: 320kb/s CBR
Yüksek Kalite Hızlı indirme!

Photo Bilgi
Dosya adı: HERCAİ-DİZİ-COVER.png
Dosya türü: image/png
Yüklenme tarihi: 8 Nisan 2019
Dosya boyutu: 482 KB
Ölçüler: 463 x 658 pixel

Elave Bilgi
Hercai 4. Bölüm Özeti:
Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstündedir. Reyyan ve Miran’ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin’i sarsıyor. Şimdi herkes Miran ve Reyyan’ın ölüp ölmediğini merak ediyor. Kızı Reyyan’ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı! Gözünü kırpmadan Reyyan’ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan’ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var. Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran’ın tek derdi Reyyan’ı korumak. Ama bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran’ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran’a doğrulttuğu tetiği çekiyor!

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi”

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

indir dur, muzik indir, dizi şarkısı indir, indirco, bedava indir, yeni bölümdeki şarkı indir, son bölüm müzik indir, tubidy indir

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar